ru

Гербіцид Паритет, КС


Селективний до-, та ранньопіслясходовий гербіцид для захисту посівів від однорічних дводольних та злакових бур'янів.

Діюча речовина: Прометрин 500 г/л

Призначення: Селективний до-, та ранньопіслясходовий гербіцид для захисту посівів від однорічних дводольних та злакових бур'янів.

Діюча речовина: Прометрин 500 г/л.

Препаративна форма: Концентрат суспензії

Механізм дії: Препарат поглинається кореневою системою та проростками бур'янів, а також через листовий апарат бур'янів, що вже зійшли. Діюча речовина утворюючи сполуки в рослині, які руйнують мембрани клітин, призводить до загибелі рослин.

Період захисної дії: Період захисної дії становить 4 - 12 тижнів залежно від ґрунтово-кліматичних умов та норми витрати препарату. Швидкість деградації препарату в ґрунті залежить від його генетичного типу, зволоженості, рівня рН, температури та інтенсивності мікробіологічних процесів.

Регламент застосування:

Культура, що обробляється

Норма витрати л/га

Шкідливий об'єкт, проти якого обробляється

Спосіб, час обробок, обмеження

Строк останньої обробки (у днях до збирання врожаю)

Максимальна кратність обробок

Соняшник

2,0-4,0

Однорічні дводольні та злакові бур'яни

Обприскування ґрунту до посіву, під час сівби, або до появи сходів культури

-

1

Картопля

3,0-4,0

90

1

Морква

1,5-3,0

Обприскування ґрунту до посіву, або у фазах від 1-2 справжніх листків у культури

120

1

Аналогічні препарати застосовують:

Соя

2,5-3,5

Однорічні дводольні та злакові бур'яни

Обприскування ґрунту до появи сходів культури

30

1

Горох

3,0-5,0

30

1

Коріандр

3,0-4,0

Обприскування ґрунту до посіву, або у фазах від 2-3 справжніх листків у культури

30

1

Спектр дії:

  • Чутливі однорічні дводольні: Курячі очка польові, щириця звичайна, лобода біла, лобода багато насіннєва, роман польовий, череда три роздільна, гірчиця (види), пастушья сумка звичайна, королиця посевна, дурман звичайний, дворядник стінний, галінсога дрібноцвіткова, герань розсічена, геліотроп європейський, фізаліс дикий, гірчак почечуйний, портулак городній, гірчиця польова, паслін чорний, шпергель звичайний, осот городній, звездчатка середня, кропива жалюгідна, нетреба звичайна, нетреба колюча, переліска однорічна, донник лікарський, ромашка (види).
  • Однорічні дводольні, що краще контролюються в період сходів: Льонок малий, спориш, редька дика, фіалка, гірчак вузлуватий, кропива глуха, вероніка персидська.
  • Чутливі однорічні злакові: Пальчатка криваво-червона, просо селянське, просо напівквітуче, елевзина індійська, лептохлоа різноманітна, мятлик однорічний, мятлик звичайний, канареєчник канарський.
  • Помірно чутливі: Мишій (види), плоскуха звичайна, просо волосоподібне, гуньба п'янка.
  • Стійкі: Вівсюг (види), сорго (види).

Особливості застосування:

Поверхня поля перед внесенням має бути вирівняна, ґрунт повинен мати дрібно - грудкувату структуру, а також запаси доступної ґрунтової вологи. За посушливих умов рекомендовано після внесення заробити препарат у ґрунт на глибину 2 - 3 см для підвищення його ефективності дії на бур'яни. Норма внесення препарату варіює залежно від типу ґрунтів та їх механічного складу: мінімальна норма вноситься на малогумусних, легких за механічним складом ґрунтах, середня - на суглинкових із вмістом гумусу менш як 4%; максимальна - на суглинкових і важких із вмістом гумусу 4-5% та торф'яних ґрунтах.

Сумісність: Паритет сумісний з більшістю пестицидів, але в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність.

Норма витрати робочого розчину: 200-400 л/га. Перед застосуванням ємність із препаратом слід ретельно розмішати. У резервуар для приготування робочого розчину, наповнений водою на ½ або ⅓ об'єму, додати необхідну кількість препарату, постійно перемішуючи. Через кілька хвилин долити водою до повного об'єму бака. Робочий розчин використати в день його приготування.

Застереження:

  • Під час внесення препарату необхідно уникати перекриття.
  • Не рекомендується проводити механічний обробіток ґрунту після внесення препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності його дії на бур'яни;
  • Препарат впливає лише на деякі види злакових бур'янів. Тому для ефективної боротьби з однорічними злаковими бур'янами потрібно застосовувати відповідні препарати.