ru

Культиватор КПГ-11 VELES AGRO


Культиватор причіпний КПГ-11 НОВИНКА!!! Призначений для суцільного передпосівного обробітку ґрунту та обробітку парів з одночасним боронуванням і коткуванням, ґрунтів з питомим опором до 0,5 кгс/см² (0,05 МПа) і вологістю до 27%.

На замовлення споживача причіпний культиватор може постачатися з різними стрілчастими лапами від 180 до 330 мм, при цьому змінюється кількість робочих органів агрегату. Завдяки розміщенню робочих органів агрегату в 5 рядів забезпечується рівномірне проходження навіть грубостеблових пожнивних решток без забивання агрегату.

Для вирівнювання поверхні поля за робочими органами розташована пружинна гребінка з регульованим кутом атаки зубів. Остаточне дроблення земельних брил і вирівнювання поверхні поля здійснюється трубчастими котками. За потреби зазначені функції легко демонтуються повністю або частково (гребінка або коток).

Тип агрегату причіпний
Ширина захвату (м) 11
Ширина захвату лапи (мм) 260-330
Глибина обробітку ґрунту 4-14
Кількість робочих органів (шт.) 47
Робоча швидкість руху (км/год) 5-10
Транспортна ширина (м) 5,8
Транспортна висота (м) 4,1
Маса агрегату (кг) 6100
Продуктивність (га/год) 10 -15
Необхідна потужність трактора (к. с.) 270

Гребінка культиватора з катком:


Гребенка культиватора КПГ с катком Велес Агро

Глибина обробітку регулюється обмежувачами ходу штока гідроциліндрів простою перестановкою регулювальних упорних кілець. Необхідна для роботи потужність залежить від типу і вологості ґрунту, форми культиваторної лапи, кількості пожнивних залишків на поверхні поля, глибини обробітку ґрунту, робочої швидкості та багатьох інших чинників. Може знадобитися потужність щонайменше 20 - 27 к. с. на метр ширини захвату культиватора.