ru

Глибокорозпушувач стрілоподібний GRS 2 VELES AGRO


Глибокорозпушувач ГРС 2.0 призначений для розпушування ґрунту по відвальних і безвідвальних фонах із поглибленням орного горизонту, безвідвального обробітку його замість зяблевої та весняної оранки, глибокого розпушування на схилах і парових полях.

Пристосування для поверхневого обробітку ґрунту використовується в період передпосівного обробітку ґрунту навесні та на основному обробітку під озимі зернові культури восени, на стерні зернових, а також після збирання інших культур, зокрема довгостеблових, після попереднього лущення дисковими знаряддями. Пристосуванням виконується додаткове розпушування верхнього шару ґрунту, вирівнювання поверхні поля та часткове подрібнення довгостеблових рослинних решток.

У системі безполицевого обробітку ґрунту глибоке розпушування (чизелювання) є важливою технологічною операцією, що дає змогу розпушити оброблюваний шар і зруйнувати ущільнені нижні горизонти (плужну підошву), збільшити потужність коренезаймистого шару, поліпшити повітряний, водний і тепловий режими ґрунту, активізувати біологічні процеси, накопичити ґрунтову вологу, запобігти водній і вітровій ерозії.

Розпушувачі більш продуктивні та менш енергоємні, забезпечують скорочення витрат праці та погектарну витрату палива, підвищення врожайності оброблюваних культур.

Продуктивність, (га/год) 1.6
Робоча ширина захвату,(м) 2
Робоча швидкість руху,(км/год) до 8
Глибина обробітку,(см) до 45
Число робочих органів,(шт) 4
Глибина обробітку пристосування (катком),(см) 6-10
Потужність трактора,(к.с.) 140-160
Маса з пристосуванням (катком),(кг) 1373
Тяговий клас трактора 2.0-3.0